Bath, Shower & Body Care
Filters
Bath, Shower & Body Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $14.00, formerly: $14.99
SAVE $0.99
Plus tax
OLLY
Bright Body Wash with Vitamin Complex, Citrus Currant
502 ml, $2.79/100ml
4,000 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $8.49, formerly: $9.29
SAVE $0.80
Plus tax
Dove
Plant Powered Cleansing Bar for Men's Body, Hair, Face and Shave
141 g, $6.02/100g
sale: $14.00, formerly: $14.99
SAVE $0.99
Plus tax
OLLY
Vitamin Complex Body Wash, Calm, Eucalyptus Amber
502 ml, $2.79/100ml
4,000 PC Optimum Points
Low Stock

sale: $20.99, formerly: $27.99
SAVE $7.00
Plus tax
Cetaphil
Restoraderm Eczema Flare-Up Cream
227 g, $9.25/100g
Low Stock
Low Stock
sale: $25.99, formerly: $32.49
SAVE $6.50
Plus tax
Neutrogena
Hydro Boost Caffeine Eye Gel Cream, Hyaluronic Acid Eye Cream, Antioxidant Moisturizer, Fragrance Free
14 g, $185.64/100g

sale: $23.19, formerly: $28.99
SAVE $5.80
Plus tax
Neutrogena
Collagen Peptide SPF 30 Moisturizer
59 ml, $39.31/100ml
Low Stock
$31.49
Plus tax
L'Oreal Paris
Collagen Moisture Filler Fragrance Free Anti-Aging Moisturizer
1 ea, $31.49/1ea
Low Stock

$10.99
Plus tax
Live Clean
Tropical Coconut Aromatherapy Foam Bath
750 ml, $1.47/100ml
Low Stock
sale: $41.19, formerly: $51.49
SAVE $10.30
Plus tax
Neutrogena
Rapid Wrinkle Repair 0.3% Retinol Pro+ Night Cream
48 g, $85.81/100g
sale: $10.19, formerly: $11.99
SAVE $1.80
Plus tax
Ombra
Aromatic Foam Bath Coconut
500 ml, $2.04/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































