Bath, Shower & Body Care
Filters
Bath, Shower & Body Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $12.99, formerly: $13.99
SAVE $1.00
Plus tax
Dove
Body Wash Vitality Renewal
547 ml, $2.37/100ml
Low Stock
sale: $8.79, formerly: $10.99
SAVE $2.20
Plus tax
DR.Squatch
Men's Natural Soap Total Moisture Shea Butter
142 g, $6.19/100g
Low Stock
sale: $15.59, formerly: $19.49
SAVE $3.90
Plus tax
Native
Deep Rich Moisturizing Body Wash, Lily Milk and White Sage
650 ml, $2.40/100ml
Low Stock
sale: $12.99, formerly: $13.99
SAVE $1.00
Plus tax
Dove
Exfoliating Body Wash Glow Recharge
547 ml, $2.37/100ml

$15.99
Plus tax
Jamieson
Vitamin E Deep Nourishing Day Cream
120 ml, $13.33/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































