Bath, Shower & Body Care
Filters
Bath, Shower & Body Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $9.34, formerly: $10.99
SAVE $1.65
Plus tax
Ombra
Aromatic Epsom Bath Salts Relaxing Lavender
1.36 kg, $0.69/100g
Low Stock
Low Stock
sale: $8.99, formerly: $10.49
SAVE $1.50
Plus tax
Dove
Men+Care Body Wash to Repair Dry Skin Eucalyptus + Cedar Oil
532 ml, $1.69/100ml
Low Stock
sale: $33.19, formerly: $41.49
SAVE $8.30
Plus tax
Eucerin
Complete Repair Moisturizing Lotion Dry Skin
1 l, $3.32/100ml
sale: $10.19, formerly: $11.99
SAVE $1.80
Plus tax
Ombra
Spa Aromatic Foam Bath Lavender
500 ml, $2.04/100ml
Low Stock
sale: $11.49, formerly: $14.99
SAVE $3.50
Plus tax
Dove
Plant Milk Cleansing Body Wash Oat Milk & Berry Brulee,
517 ml, $2.22/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































