Body Wash & Shower Gels
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $11.49, formerly: $14.99
SAVE $3.50
Plus tax
Dove
Plant Milk Cleansing Body Wash Oat Milk & Berry Brulee,
517 ml, $2.22/100ml
sale: $12.99, formerly: $13.99
SAVE $1.00
Plus tax
Dove
Body Wash Vitality Renewal
547 ml, $2.37/100ml
Low Stock
sale: $15.59, formerly: $19.49
SAVE $3.90
Plus tax
Native
Deep Rich Moisturizing Body Wash, Lily Milk and White Sage
650 ml, $2.40/100ml
sale: $12.99, formerly: $13.99
SAVE $1.00
Plus tax
Dove
Exfoliating Body Wash Glow Recharge
547 ml, $2.37/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $9.50, formerly: $12.99
SAVE $3.49
Plus tax
Dove
Body Wash Cucumber & Green Tea
591 ml, $1.61/100ml
sale: $9.50, formerly: $12.99
SAVE $3.49
Plus tax
Dove
Body Wash Deep Moisture 24hr Moisturizing Skin Cleanser
591 ml, $1.61/100ml
sale: $9.50, formerly: $12.99
SAVE $3.49
Plus tax
Dove
Body Wash Sensitive Skin Hypoallergenic Formula Skin Cleanser
591 ml, $1.61/100ml
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































