Body Wash & Shower Gels
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.50, formerly: $10.49
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Refreshing Power + Renew 3N1 Body, Hair and Face Wash Power & Renue
532 ml, $1.60/100ml
Low Stock
$13.99
Plus tax
Olay
Cleansing & Nourishing Body Wash with Vitamin B3 and Hyaluronic Acid
591 ml, $2.37/100ml
Low Stock
sale: $9.50, formerly: $12.99
SAVE $3.49
Plus tax
Dove
Body Wash Restore Coconut & Cocoa Butter gentle cleanser
591 ml, $1.61/100ml
sale: $13.19, formerly: $13.59
SAVE $0.40
Plus tax
Native
Body Wash, Cashmere & Rain
532 ml, $2.48/100ml
Low Stock
sale: $8.99, formerly: $10.49
SAVE $1.50
Plus tax
Dove
Men+Care Body Wash to Repair Dry Skin Sandalwood + Cardamom
532 ml, $1.69/100ml
sale: $9.50, formerly: $12.99
SAVE $3.49
Plus tax
Dove
Exfoliating Deep Clean Body and Face Wash
710 ml, $1.34/100ml
sale: $13.19, formerly: $13.59
SAVE $0.40
Plus tax
Native
Body Wash, Sweet Peach & Nectar
532 ml, $2.48/100ml
sale: $9.50, formerly: $12.99
SAVE $3.49
Plus tax
Dove
Body Wash Relax Lavender Oil & Chamomile Skin Cleanser
591 ml, $1.61/100ml
Out of Stock
sale: $9.50, formerly: $12.99
SAVE $3.49
Plus tax
Dove
Body Wash Glow Mango & Almond Butter Skin Cleanser
591 ml, $1.61/100ml
sale: $8.50, formerly: $10.49
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Moisturizing Hydration Balance Body and Face Wash
532 ml, $1.60/100ml
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
Softsoap
Body Wash and Shave Gel, Cool Cucumber Scent
591 ml, $1.18/100ml
sale: $9.50, formerly: $12.99
SAVE $3.49
Plus tax
Dove
Body Wash Replenishing Dragon Fruit & Coconut Cream,
591 ml, $1.61/100ml
sale: $13.19, formerly: $13.59
SAVE $0.40
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Citrus and Herbal Musk, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.48/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































