Body Wash & Shower Gels
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.50, formerly: $10.49
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Body and Face Wash with Relaxing Blue Eucalyptus + Birch
532 ml, $1.60/100ml
sale: $8.50, formerly: $10.49
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Body and Face Wash Exfoliating Sea Salt + Citrus
532 ml, $1.60/100ml
sale: $9.50, formerly: $12.99
SAVE $3.49
Plus tax
Dove
Body Wash Revitalizing Cherry & Chia Milk
591 ml, $1.61/100ml
Low Stock
sale: $13.19, formerly: $13.59
SAVE $0.40
Plus tax
Native
Body Wash, Pine & Mountain Air
532 ml, $2.48/100ml
sale: $9.50, formerly: $12.99
SAVE $3.49
Plus tax
Dove
Rejuvenating Mango + Cedarwood Body and Face Wash for Men
710 ml, $1.34/100ml
Low Stock
sale: $9.50, formerly: $12.99
SAVE $3.49
Plus tax
Dove
Body Wash Rebalancing White Peach & Rice Milk
591 ml, $1.61/100ml
sale: $13.19, formerly: $13.59
SAVE $0.40
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Lilac and White Tea, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.48/100ml
sale: $8.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Plus tax
Attitude
Shampoo & Body Wash Vanilla & Pear
473 ml, $2.53/100ml
sale: $13.19, formerly: $13.59
SAVE $0.40
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Cucumber and Mint, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.59/100g
Low Stock
sale: $9.50, formerly: $12.49
SAVE $2.99
Plus tax
Dove
Instant Foaming Body Wash for Soft, Smooth Skin
400 ml, $2.38/100ml
sale: $15.59, formerly: $19.49
SAVE $3.90
Plus tax
Native
Moisturizing Body Wash Cocoa Butter & Vanilla
650 ml, $2.40/100ml
Low Stock
sale: $8.50, formerly: $10.49
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Renewing Aqua Impact Body and Face Wash for Men
532 ml, $1.60/100ml
Low Stock
sale: $9.50, formerly: $12.99
SAVE $3.49
Plus tax
Dove
Body Wash Oatmeal & Rice Milk
591 ml, $1.61/100ml
sale: $8.50, formerly: $10.49
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Sport Care Hair, Face, and Body Wash Active + Fresh Cleanser
532 ml, $1.60/100ml
$10.49
Plus tax
Dial
Kids Hair, Body + Bubble Bath All In One Lavender Scent Ages 2+
709 ml, $1.48/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































