Body Wash & Shower Gels
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$13.99
Plus tax
Olay
Cleansing & Renewing Nighttime Body Wash with Vitamin B3 and Retinol
591 ml, $2.37/100ml
Low Stock
sale: $12.99, formerly: $13.99
SAVE $1.00
Plus tax
Dove
Body Wash Dryness Repair
547 ml, $2.37/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $13.19, formerly: $13.59
SAVE $0.40
Plus tax
Native
Body Wash, Aloe & Green Tea
532 ml, $2.48/100ml
sale: $15.59, formerly: $19.49
SAVE $3.90
Plus tax
Native
Moisturizing Body Wash Peach & Orange Blossom
650 ml, $2.40/100ml
Low Stock
sale: $11.99, formerly: $12.99
SAVE $1.00
Plus tax
Dove
Body Scrub, Pomegrante Seeds & Shea Butter
425 g, $2.82/100g
sale: $9.50, formerly: $12.49
SAVE $2.99
Plus tax
Dove
Nourishing Foaming Body Wash Beauty Moisture with skin-natural moisturizers
400 ml, $2.38/100ml
sale: $8.99, formerly: $10.49
SAVE $1.50
Plus tax
Dove
Men+Care Body Wash to Repair Dry Skin Eucalyptus + Cedar Oil
532 ml, $1.69/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































