Crackers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Quaker
Nacho Cheese Flavoured Crispy Minis Rice Chips
90 g, $4.99/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Popchips
BBQ Flavoured Original Popped Potato Snack
142 g, $3.02/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Popchips
Original Sour Cream & Onion Flavoured Popped Potato Snack
142 g, $3.02/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Triscuit
TRISCUIT, Garden Vegetable Crackers, Light and Crispy Texture
185 g, $2.43/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Bites Romano Cheese and Black Pepper
120 g, $3.74/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Pringles
Potato Chips Sweet Chili Sauce Flavour
156 g, $2.56/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Dare
Breton Bites Pizza Crackers
180 g, $2.49/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Aged Cheddar
120 g, $3.74/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Melba Canapé 12 Grain
150 g, $2.99/100g

sale: $2.50, formerly: $3.50
SAVE $1.00
Plus tax
Dare
Veggie Crisps Salt and Vinegar
100 g, $2.50/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Wheat Thins Sweet Potato Crackers, thin, crispy wheat crackers with great taste and a big crunch
175 g, $2.57/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Thin, Crunchy Pretzel Crackers Original
141 g, $4.26/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Quaker
Cool Ranch Flavoured Crispy Minis Rice Chips
90 g, $4.99/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Popchips
Sea Salt & Vinegar Flavoured Original Popped Potato Snack
142 g, $3.02/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Popchips
Sea Salt Original Popped Potato Snack
142 g, $3.02/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
RITZ CHEESE NIBS Sweet Chili & Sour Cream
180 g, $2.49/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































