Crackers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $2.49/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
WHEAT THINS Multigrain Crackers, Baked with the goodness of wheat
180 g, $2.49/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Cheez-It
Crunch, Zesty Cheddar Ranch Flavor, Baked Snack Crackers
191 g, $2.09/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Plus tax
Christie
Crispers All Dressed Flavour Crackers
145 g, $3.10/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Cheez-It
Crunch, Sharp White Cheddar, Baked Snack Crackers
191 g, $2.09/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
President's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Cheez-It
Baked Snack Crackers Crunch Original Cheddar
191 g, $2.09/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
RITZ Bits Sandwiches Cheese Flavoured Snack Crackers
162 g, $2.77/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps, Original
200 g, $3.00/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
WHEAT THINS Original Crackers, Baked with the goodness of wheat
180 g, $2.49/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Wheat Thins Vegetable Thins Crackers
180 g, $2.49/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Flavour Blasted Xtreme Cheddar
180 g, $2.50/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Dare
Breton Bites Veggie Crackers
200 g, $2.25/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Cheez-It
Baked Snack Crackers Extra Cheesy Flavour
200 g, $2.00/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Flavour Blasted Xplosive Pizza Flavoured
180 g, $2.50/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Triscuit Cracked Black Pepper & Olive Oil Crackers
200 g, $2.25/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
RITZ Low Sodium Crackers, classic cracker is great for pairing, Eat on its own or topped
180 g, $2.49/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Ritz Bits Sandwich Crackers Peanut Butter
162 g, $2.77/100g

sale: $2.50, formerly: $3.50
SAVE $1.00
Plus tax
Dare
Veggie Crisps Zesty Ranch
100 g, $2.50/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Sea Salt Baked Pita Crackers
142 g, $2.46/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps, Garlic Parmesan
200 g, $3.00/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Wheat Thins Vegetable Thins 40% Less Fat Crackers
180 g, $2.49/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
RITZ Real Cheddar Cheese Crackers, bite-size, crispy cheesy snack crackers
180 g, $2.49/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































