Crackers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Cheez-It
Baked Snack Crackers Extra Cheesy Flavour
200 g, $2.00/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Plus tax
Christie
Crispers Ketchup Flavour
145 g, $3.10/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis All Dressed Flavour Brown Rice Chips
100 g, $4.49/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Cheez-It
Baked Snack Crackers White Cheddar
200 g, $2.00/100g

sale: $2.50, formerly: $3.50
SAVE $1.00
Plus tax
Dare
Veggie Crisps Sea Salt
100 g, $2.50/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Cheez-It
Baked Snack Crackers Double Toasted Flavour
200 g, $2.00/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Cheddar made with Whole Grain
180 g, $2.50/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
TRISCUIT Balsamic Vinegar & Basil Crackers
200 g, $2.25/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Olive Oil & Sea Salt
120 g, $3.74/100g

sale: $2.50, formerly: $3.50
SAVE $1.00
Plus tax
Dare
Veggie Crisps All Dressed
100 g, $2.50/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
TRISCUIT Thin Crisp Garlic Parmesan Crackers
200 g, $2.25/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Parmesan Cheese & Garlic Swiss Sticks
100 g, $3.50/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Dare
Breton Bites Veggie Crackers On the Go Packs
132 g, $3.40/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps, Everything
200 g, $3.00/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
TRISCUIT Dill Sea Salt & Olive Oil Crackers
200 g, $2.25/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Christie
Good Thins, Multigrain, Gluten Free Rice Crackers, light flavorful crunch
100 g, $5.49/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Crisps Snack Crackers Sour Cream & Onion
177 g, $2.54/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Dare
Vinta Snacks Original Crackers
200 g, $2.25/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Dare
Breton Bites Original Crackers
200 g, $2.25/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Black Pepper & Sea Salt Crackers
185 g, $1.89/100g
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Dare
Breton Gluten Free Original with Flax Crackers
135 g, $3.33/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Crisp & Thin Vegetable Crackers
225 g, $1.56/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Triscuit
TRISCUIT Thin Crisps Zesty Jalepeno Crackers
200 g, $2.25/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Thin, Crunchy Pretzel Crackers Sea Salt & Cracked Pepper Deli Style Limited Edition!
200 g, $3.00/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Crisps Baked Snack Crackers Cheddar
177 g, $2.54/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Dare
Breton Simple Goodness Dill & Herb Crackers
180 g, $2.49/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Christie
Good Thins, Sesame, Gluten Free Rice Crackers, light flavorful crunch
100 g, $5.49/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































