Kids Crackers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Flavour Blasted Xtreme Cheddar
180 g, $2.50/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Flavour Blasted Xplosive Pizza Flavoured
180 g, $2.50/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Cheddar made with Whole Grain
180 g, $2.50/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Plus tax
Pepperidge Farm
Goldfish Baked Snack Crackers Mix Xtreme Cheddar + Pretzel
180 g, $2.50/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $2.49/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g





















---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































