Crackers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Flavour Blasted Baked Snack Crackers Xtreme Cheddar 6 Snack Packs
26 g, $17.31/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Plus tax
Pepperidge Farm
Goldfish Baked Snack Crackers Mix Xtreme Cheddar + Pretzel
180 g, $2.50/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis Korean BBQ Flavour Brown Rice Cakes
90 g, $4.99/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Cheez-It
Baked Snack Crackers Crunch Original Cheddar
191 g, $2.09/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Dare
Breton Simple Goodness Sea Salt & Olive Oil Crackers
180 g, $2.49/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps Bold & Spicy Buffalo Wing
200 g, $3.00/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis Brown Rice Chips, Spicy Dill Pickle
90 g, $4.99/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Garden Herb
120 g, $3.74/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Crisps Baked Snack Crackers Barbecue Flavour
177 g, $2.54/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis Brown Rice Chips, Cheddar Jalapeño
90 g, $4.99/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Garlic, Parmesan, & Herb Baked Pita Crackers
142 g, $2.46/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Christie
Good Thins, Sea Salt & Pepper, Gluten Free Rice Crackers
100 g, $5.49/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Mini Pita Crackers, Sea Salt
142 g, $2.46/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Christie
CRISPERS, Chili Lime Crackers, Salty Snacks, Baked In Canada
145 g, $3.10/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Ritz Bacon Dippers, Smoky Bacon Flavoured Crackers
180 g, $2.49/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Tomato & Basil
120 g, $3.74/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Crisps Baked Snack Crackers Salt & Vinegar Flavour
177 g, $2.54/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Roasted Garlic
120 g, $3.74/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Melba Toast Original
200 g, $2.25/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Rosemary & Olive Oil
120 g, $3.74/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































