Crackers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.50, formerly: $3.50
SAVE $1.00
Plus tax
Dare
Veggie Crisps Spicy Chipotle Cheddar
100 g, $2.50/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Loads Of Cheddar Cheese Crackers
200 g, $1.75/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Crispy Minis
Apple Cinnamon Flavour Brown Rice Cakes
90 g, $4.99/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Christie
Good Thins, Sea Salt, Gluten Free Corn Crackers
100 g, $5.49/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Melba Canapé Original
150 g, $2.99/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Crisp & Thin Crackers with Flax & Honey
225 g, $1.56/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Red Chili Pepper Crackers
185 g, $1.89/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
RITZ Sociables Crackers, 4 unique cracker shapes, Eat on its own or topped
180 g, $2.49/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Cheez-It
Baked Snack Crackers Double Toasted Flavour
200 g, $2.00/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Dare
Breton Gluten Free Cracked Pepper & Olive Oil
135 g, $3.33/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Baked Snack Crackers Spicy Dill Pickle Flavour
177 g, $2.54/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Roasted Onion, Garlic and Herb Baked Pita Crackers
142 g, $2.46/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Dare
Vinta Rosemary & Olive Oil Crackers
225 g, $2.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Loads of White Cheddar Cheese Crackers
200 g, $1.75/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Bites Bruschetta
130 g, $3.45/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Dare
Breton Bites Cheddar Crackers
180 g, $2.49/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Plus tax
Christie
Crispers, Jalapeno Flavour Crackers, Is It a Chip or a Cracker
145 g, $3.10/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Chia & Quinoa Baked Pita Crackers
142 g, $2.46/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Bites Garlic Parmesan
130 g, $3.45/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Dare
Vinta Roasted Red Pepper Crackers
225 g, $2.00/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Frank's Redhot Baked Snack Crackers Original Flavoured Limited Edition
180 g, $2.50/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































