Ice Cream
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.50
Plus tax
Nestlé
Drumstick Simply Dipped Cones
4x135.0 ml, $1.20/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.50
Plus tax
Nestlé
Drumstick Vanilla Fudge Cones, Vanilla Flavoured Frozen Dessert With A Fudge Core
4x140.0 ml, $1.16/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Ben & Jerry's
Ice Cream with Fairtrade Ingredients Half Baked® Non-Gmo
473 ml, $1.06/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.50
Christie
Frozen Dessert, Vanilla With OREO Pieces
1.5 l, $0.43/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.50
Plus tax
Nestlé
Rolo Cones, Frozen Dessert, Crafted In Canada
0.54 l, $1.20/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.50
Plus tax
Nestlé
Kitkat Cones, Frozen Dessert, Crafted In Canada
540 ml, $1.20/100ml

sale: $3.00, formerly: $4.99
SAVE $1.99
Chapmans
Super Premium Plus Ice Cream Salty Caramel Crunch
500 ml, $0.60/100ml
1,000 PC Optimum Points

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Ben & Jerry's
Ice Cream with Fairtrade Ingredients The Tonight Dough® Non-Gmo
473 ml, $1.06/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Ben & Jerry's
Ice Cream Chocolate Fudge Brownie
473 ml, $1.06/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Ben & Jerry's
Chocolate Chip Cookie Dough Ice Cream
473 ml, $1.06/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.50
Plus tax
Nestlé
Drumstick Simply Dipped Vanilla Cones
4x135.0 ml, $1.20/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Gusto! Brioche Style Buns
520 g, $0.83/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































