Ice Cream
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Ben & Jerry's
Non-Dairy Peanut Butter Half Baked® Frozen Dessert
473 ml, $1.06/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Layers Berry Explosion Ice Cream
414 ml, $1.69/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Ben & Jerry's
Non-Dairy Chocolate Chip Cookie Dough Frozen Dessert
473 ml, $1.06/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
EXTRÄAZ Cookie Butter Crumble Ice Cream
450 ml, $1.55/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Ben & Jerry's
Ice Cream An Éclair Affair
473 ml, $1.06/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Ben & Jerry's
Ice Cream with Fairtrade Ingredients Vanilla
473 ml, $1.06/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Ben & Jerry's
Ice Cream with Fairtrade Ingredients Strawberry Jammin Non-Gmo
473 ml, $1.06/100ml

sale: $5.00, formerly: $6.25
SAVE $1.25
Plus tax
Halo Top
Birthday Cake
473 ml, $1.06/100ml

sale: $5.00, formerly: $6.25
SAVE $1.25
Plus tax
Halo Top
Frozen Dessert, Strawberry
473 ml, $1.06/100ml

sale: $5.00, formerly: $6.25
SAVE $1.25
Plus tax
Halo Top
Frozen Dessert, Chocolate
473 ml, $1.06/100ml
sale: $8.00, formerly: $8.49
SAVE $0.49
Plus tax
Evive
Smoothie Bites Raspberry, Strawberry, Dragon Fruit
144 g, $5.56/100g
sale: $8.00, formerly: $8.49
SAVE $0.49
Plus tax
Evive
Smoothie Bites Blueberry, Cherry, Açai
144 g, $5.56/100g
Low Stock

$8.49
Plus tax
Righteous
Small Batch Sorbetto Dairy Free Lemon Lime
473 ml, $1.79/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































