Ice Cream
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Ben & Jerry's
Cold Brew Coffee & Sweet Cream Ice Cream With Salted Caramel Swirls Cold Brew Caramel Latte
473 ml, $1.06/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
EXTRÄAZ Key Lime Pie Ice Cream
450 ml, $1.55/100ml

sale: $5.00, formerly: $6.25
SAVE $1.25
Plus tax
Halo Top
Sea Salt Caramel
473 ml, $1.06/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
EXTRÄAZ Chocolate Caramel Brownie Ice Cream
450 ml, $1.55/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Ben & Jerry's
Non-Dairy The Tonight Dough® Frozen Dessert
473 ml, $1.06/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Ben & Jerry's
Ice Cream Oh Cone-ada! Non-GMO
473 ml, $1.06/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Ben & Jerry's
Chocolate Chip Cookie Dough Core Ice Cream
473 ml, $1.06/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Ben & Jerry's
Non-Dairy Strawberry Cheezecake Frozen Dessert
473 ml, $1.06/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Ben & Jerry's
Ice Cream with Fairtrade Ingredients Peanut Butter Half Baked Non-Gmo
473 ml, $1.06/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Ben & Jerry's
Peanut Butter Cup Ice Cream
473 ml, $1.06/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Layers Triple Chocolate Ice Cream
414 ml, $1.69/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Ben & Jerry's
Mint Chocolate Cookie Ice Cream
473 ml, $1.06/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Ben & Jerry's
Salted Caramel Almond Ice Cream
473 ml, $1.06/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.50
Plus tax
Nestlé
Drumstick Cookies 'n Crème, Vanilla & Chocolate Cookie Crunch
500 ml, $1.30/100ml

sale: $5.00, formerly: $6.25
SAVE $1.25
Plus tax
Halo Top
Mint Chip
473 ml, $1.06/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Ben & Jerry's
Chocolate Therapy Ice Cream
473 ml, $1.06/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Ben & Jerry's
Non-Dairy Chocolate Fudge Brownie Frozen Dessert
473 ml, $1.06/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
EXTRÄAZ Cookies & Cream Crunch Ice Cream
450 ml, $1.55/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Ben & Jerry's
Ice Cream Churr-eh for Churros!™
473 ml, $1.06/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Layers Salted Caramel Chocolate Ice Cream
414 ml, $1.69/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Gusto! Brioche Style Buns
520 g, $0.83/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































