Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$12.49
Plus tax
Preparation H
Multisymptom Hemorrhoid Treatment Ointment With Biodyne
25 g, $49.96/100g
Out of Stock
$35.99
Plus tax
Systane
Complete Lubricant Eye Drops All-In-One Dry Relief, 2 pieces
20 ml, $179.95/100ml
Low Stock
sale: $10.50, formerly: $11.99
SAVE $1.49
Plus tax
Motrin
Children's 8 Hour Fast Fever & Pain Relief, Fruit
120 ml, $8.75/100ml
Low Stock
sale: $19.79, formerly: $21.99
SAVE $2.20
Plus tax
Claritin
Allergy Medicine, 24-Hour Non-Drowsy Relief
20 ea, $0.99/1ea
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Durex
Real Feel Polyisoprene Latex-Free Condoms
1 ea, $11.59/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































