Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$11.99
Plus tax
Cepacol
Extra Strength Sucrose Free Cherry Value Pack, Sore Throat Lozenges
36 ea, $0.33/1ea
Low Stock

sale: $9.50, formerly: $10.99
SAVE $1.49
Plus tax
Tylenol
Acetaminophen Tablets Usp 160 Mg Each Bubble Gum
20 ea, $0.48/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































