Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
K-Y
Sensual Silk Water-Based Personal Lubricant
40 ml, $28.98/100ml

sale: $17.99, formerly: $18.99
SAVE $1.00
Plus tax
Gaviscon
Soothing Liquid, Fruit
340 ml, $5.29/100ml
Low Stock
Low Stock
$18.99
Plus tax
Benefibre
Prebiotic Fibre Supplement Powder, Stick Packs
28 ea, $0.68/1ea
5,000 PC Optimum Points
Low Stock
$20.99
Plus tax
Life Brand
Diarrhea Relief Fast Dissolve Peppermint Flavour 2 mg 20 Tablets
20 ea, $1.05/1ea
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
K-Y
Liquid, pH Friendly Water-Based Lubricant, Paraben-Free Lube
71 g, $16.32/100g
Low Stock
sale: $32.49, formerly: $34.99
SAVE $2.50
Plus tax
Gaviscon
Max Relief Chewable Foamtabs Berry Blend
100 ea, $0.32/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $12.99, formerly: $18.99
SAVE $6.00
Plus tax
A Vogel
Sore Throat Spray Cold & Flu
30 ml, $43.30/100ml
3,000 PC Optimum Points
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Gusto! Brioche Style Buns
520 g, $0.83/100g

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































