Herbal Alternatives
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $29.99, formerly: $34.99
SAVE $5.00
Plus tax
Genuine Health
Clean Collagen, Unflavored Hydrolyzed Bovine Collagen Powder, Grass Fed
280 g, $10.71/100g
Low Stock
sale: $16.99, formerly: $19.99
SAVE $3.00
Plus tax
A Vogel
Nasal Spray Sinus
20 ml, $84.95/100ml
3,000 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $8.09, formerly: $8.99
SAVE $0.90
Plus tax
Life Brand
Odourless Garlic 120 Softgels
120 ea, $0.07/1ea
Low Stock
sale: $28.79, formerly: $35.99
SAVE $7.20
Plus tax
Natural Calm
Original Unflavoured A Magnesium Powder Supplement
226 g, $12.74/100g
Low Stock
$31.99
Plus tax
Sisu
Calcium, Magnesium & Vitamin D Liquid, Strawberry
450 ml, $7.11/100ml
Low Stock
sale: $22.09, formerly: $25.99
SAVE $3.90
Plus tax
Nature's Way
Milk Thistle 60 Vegetarian Capsules
60 ea, $0.37/1ea
Low Stock
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Natural Calm
Ionic Magnesium Citrate Powder Kids Organic Raspberrry-Lemon Flavour
113 g, $17.69/100g
Low Stock
sale: $28.79, formerly: $35.99
SAVE $7.20
Plus tax
Natural Calm
Sweet Lemon Flavour A Magnesium Powder Supplement
226 g, $12.74/100g
sale: $22.39, formerly: $29.99
SAVE $7.60
Plus tax
OLLY
Gummy Rings Metabolism Snappy Apple
30 ea, $0.75/1ea
Out of Stock
sale: $29.74, formerly: $31.99
SAVE $2.25
Plus tax
Nature's Way
Oregano Oil 60 Vegetarian Capsules
60 ea, $0.50/1ea
Low Stock
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































