Herbal Alternatives
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $19.99, formerly: $21.99
SAVE $2.00
Plus tax
Flora
Iron + With B-Vitamin Complex
240 ml, $8.33/100ml
2,000 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $12.74, formerly: $14.99
SAVE $2.25
Plus tax
Nature's Way
Zinc Mixed Berry Flavour 4+ Ages
60 ea, $0.21/1ea
sale: $16.64, formerly: $18.49
SAVE $1.85
Plus tax
Life Brand
Wild Salmon and Fish Oils 1000 mg 240 Softgels
240 ea, $0.07/1ea
sale: $28.79, formerly: $35.99
SAVE $7.20
Plus tax
Natural Calm
Raspberry-Lemon Flavour A Magnesium Powder Supplement
226 g, $12.74/100g
Low Stock
sale: $12.74, formerly: $13.59
SAVE $0.85
Plus tax
Nature's Way
Ginger Root 100 Vegetarian Capsules
100 ea, $0.13/1ea
Low Stock
sale: $18.39, formerly: $22.99
SAVE $4.60
Plus tax
New Nordic
Ashwagandha Gummies
60 ea, $0.31/1ea
Low Stock
sale: $11.04, formerly: $12.99
SAVE $1.95
Plus tax
Nature's Way
Nature'S Way Zinc Lozenges 60Ct
60 ea, $0.18/1ea
Low Stock

sale: $22.04, formerly: $24.49
SAVE $2.45
Plus tax
Life Brand
Acidophilus with Bifidus 6 billion active cells
180 ea, $0.12/1ea
Out of Stock
sale: $19.99, formerly: $35.99
SAVE $16.00
Plus tax
New Nordic
Blue Berry Gummies
60 ea, $0.33/1ea
Low Stock
sale: $28.79, formerly: $35.99
SAVE $7.20
Plus tax
Natural Calm
A Magnesium Powder Supplement Orange Flavour
226 g, $12.74/100g
Low Stock
sale: $18.69, formerly: $21.99
SAVE $3.30
Plus tax
Nature's Way
Zinc with Echinacea & Vitamin C Natural Wild Berry Flavour
120 ea, $0.16/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































