Herbal Alternatives
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $11.69, formerly: $12.99
SAVE $1.30
Plus tax
Life Brand
Double Strength L-Lysine 1000 mg 90 Tablets
90 ea, $0.13/1ea
Low Stock
sale: $32.79, formerly: $40.99
SAVE $8.20
Plus tax
Natural Calm
Magnesium Gummies Raspberry Lemon Flavour
120 ea, $0.27/1ea
Low Stock

sale: $22.49, formerly: $24.99
SAVE $2.50
Plus tax
Life Brand
Extra Strength Organic Oregano Oil
25 ml, $89.96/100ml
Low Stock
Low Stock

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Life Brand
Milk Thistle, 60 Capsules
60 ea, $0.15/1ea

sale: $15.29, formerly: $16.99
SAVE $1.70
Plus tax
Life Brand
Cod Liver Oil With Vitamin A & D3, 1100 Mg, 100 Softgels
100 ea, $0.15/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































