Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Ensure
Regular Nutritional Supplement Shake, Chocolate Bottles
6x235.0 ml, $0.92/100ml
sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Ensure
Regular Nutritional Supplement Shake, Vanilla Bottles
6x235.0 ml, $0.92/100ml
sale: $12.99, formerly: $17.49
SAVE $4.50
Ensure
High Protein, Meal Replacement Shakes, Vanilla
6x235.0 ml, $0.92/100ml
Low Stock
sale: $13.29, formerly: $17.49
SAVE $4.20
Ensure
High Protein, Meal Replacement Shakes, Chocolate
6x235.0 ml, $0.94/100ml
Low Stock
sale: $13.29, formerly: $17.49
SAVE $4.20
Ensure
Plus Calories Beverage, Vanilla
6x235.0 ml, $0.94/100ml
sale: $14.79, formerly: $18.49
SAVE $3.70
Plus tax
Emergen C
Immune+ Gummies Super Orange
45 ea, $0.33/1ea
sale: $14.79, formerly: $18.49
SAVE $3.70
Plus tax
Emergen C
Crystals, Strawberry flavour, Immune Support, 500mg Vitamin C
24 ea, $0.62/1ea
sale: $13.29, formerly: $17.49
SAVE $4.20
Ensure
High Protein, Meal Replacement Shakes, Strawberry
6x235.0 ml, $0.94/100ml
sale: $13.29, formerly: $17.49
SAVE $4.20
Ensure
Plus Calories, Nutritional Supplement Shake, Chocolate
6x235.0 ml, $0.94/100ml
sale: $13.29, formerly: $17.49
SAVE $4.20
Ensure
Plus Calories, Nutritional Supplement Shake, Strawberry
6x235.0 ml, $0.94/100ml
sale: $13.29, formerly: $17.49
SAVE $4.20
Ensure
High Protein Ready-to-Drink Nutritional Supplement, Vanilla
235 ml, $5.66/100ml
sale: $29.00, formerly: $30.99
SAVE $1.99
Plus tax
RXBar
Protein Bar, Peanut Butter
12x52.0 g, $4.65/100g
sale: $13.29, formerly: $17.49
SAVE $4.20
Ensure
High Protein Chocolate Drink 6-Pack
235 ml, $5.66/100ml

sale: $15.59, formerly: $19.49
SAVE $3.90
Plus tax
Centrum
Women 50+ Tablets
90 ea, $0.17/1ea

sale: $15.59, formerly: $19.49
SAVE $3.90
Plus tax
Centrum
Men 50+ Tablets
90 ea, $0.17/1ea
Low Stock

sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Ddrops
Baby Liquid Vitamin D3 400 IU
2.5 ml, $543.60/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g






















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































