Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $13.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Tylenol
Extra Strength Sinus Relief Day eZTabs
40 ea, $0.36/1ea
Low Stock
$6.49
Plus tax
Life Brand
Extra Strength Wildberry Flavour Cough and Chest Congestion Syrup
100 g, $6,490.00/100g
Out of Stock

sale: $13.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Benylin
Extra Strength Mucus & Phlegm Relief
250 ml, $5.80/100ml
sale: $10.50, formerly: $11.99
SAVE $1.49
Plus tax
Motrin
Children's Fever & Pain Relief Liquid
120 ml, $8.75/100ml
sale: $10.49, formerly: $15.99
SAVE $5.50
Plus tax
Icy Hot
Medicated No Mess Applicator
73 ml, $14.37/100ml
sale: $24.99, formerly: $26.99
SAVE $2.00
Plus tax
Metamucil
Daily Fibre Gummies, Orange Flavour, Plant Based Fibre Supplement, 72 Count
72 ea, $0.35/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































