Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$41.99
Plus tax
Reactine
Extra Strength Allergy Cetirizine Hydrochloride 10 mg Liquid Gel Capsules
40 ea, $1.05/1ea

$16.50
Plus tax
Advil
Regular Strength Minigels For Headaches And Pain Relief, 70 Count
70 ea, $0.24/1ea
Out of Stock

sale: $13.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Tylenol
Extra Strength Cold Nighttime eZ Tablets
40 ea, $0.36/1ea
Low Stock

sale: $13.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Tylenol
Extra Strength Sinus Day/Night EZTabs, Acetaminophen 500mg
40 ea, $0.36/1ea

sale: $9.50, formerly: $10.99
SAVE $1.49
Plus tax
Tylenol
Children's Fever & Pain Liquid Oral Suspension 160 mg/5 ml, Bubble Gum
100 ml, $9.50/100ml
Low Stock
$37.99
Plus tax
Restoralax
Powder Laxative, Effective Relief, No Taste, No Grit 45 doses
1 ea, $4.97/100g
Low Stock
sale: $13.04, formerly: $14.49
SAVE $1.45
Plus tax
Claritin
Allergy Medicine, 24-Hour Non-Drowsy Relief
10 ea, $1.30/1ea
sale: $3.09, formerly: $3.29
SAVE $0.20
Plus tax
Fisherman's Friend
Lozenges Orange Spice Sugar Free
22 ea, $0.14/1ea
300 PC Optimum Points

sale: $9.50, formerly: $10.99
SAVE $1.49
Plus tax
Tylenol
Children's Medicine, Fever and Pain, Dye-Free Cherry Liquid
100 ml, $9.50/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































