Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.99, formerly: $4.29
SAVE $0.30
Plus tax
Kerr's
Black Licorice Cough Drops
30 ea, $0.13/1ea

sale: $3.99, formerly: $4.29
SAVE $0.30
Plus tax
Kerr's
Cherry Cough Drops, Methol & Eucalyptus, 30 Lozenges
30 ea, $0.13/1ea

sale: $4.69, formerly: $4.99
SAVE $0.30
Plus tax
Halls
Cherry Flavour Cough Drops, Throat Lozenges, Sore Throat Relief, 30 Lozenges
30 ea, $0.16/1ea
sale: $9.19, formerly: $11.49
SAVE $2.30
Plus tax
Durex
Cherry Water-Based Personal Lubricant, Smooth & Gentle, 100 mL
100 ml, $9.19/100ml
sale: $16.99, formerly: $19.99
SAVE $3.00
Plus tax
A Vogel
Chewable Tablets Cold & Flu Children 2+
90 ea, $0.19/1ea
3,000 PC Optimum Points
Low Stock

sale: $9.50, formerly: $10.99
SAVE $1.49
Plus tax
Tylenol
Children's Chewables Fever & Pain 160 mg Acetaminophen Tablets, Grape
20 ea, $0.48/1ea

sale: $9.50, formerly: $10.99
SAVE $1.49
Plus tax
Tylenol
Children's Fever & Pain Liquid Oral Suspension 160 mg/5 ml, Bubble Gum
100 ml, $9.50/100ml
Low Stock
sale: $10.50, formerly: $11.99
SAVE $1.49
Plus tax
Motrin
Children's Fever & Pain Relief Liquid
120 ml, $8.75/100ml

sale: $9.50, formerly: $10.99
SAVE $1.49
Plus tax
Tylenol
Children's Medicine, Fever & Pain, Banana Berry Liquid
100 ml, $9.50/100ml

sale: $9.50, formerly: $10.99
SAVE $1.49
Plus tax
Tylenol
Children's Medicine, Fever and Pain, Dye-Free Cherry Liquid
100 ml, $9.50/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Vanilla, Blended, 2% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































