Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $9.50, formerly: $10.99
SAVE $1.49
Plus tax
Tylenol
Acetaminophen Tablets Usp 160 Mg Each Bubble Gum
20 ea, $0.48/1ea
Low Stock
Low Stock
$13.99
Plus tax
Pedialyte
AdvancedCare®, Liquid Electrolyte Solution, Blue Raspberry
1000 ml, $1.40/100ml
Low Stock
sale: $19.79, formerly: $21.99
SAVE $2.20
Plus tax
Claritin
Allergy Medicine, 24-Hour Non-Drowsy Relief
20 ea, $0.99/1ea
Low Stock
sale: $13.04, formerly: $14.49
SAVE $1.45
Plus tax
Claritin
Allergy Medicine, 24-Hour Non-Drowsy Relief
10 ea, $1.30/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $6.00, formerly: $12.00
SAVE $6.00
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, European
250 g, $2.40/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Vanilla, Blended, 2% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































