Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock

sale: $13.94, formerly: $15.49
SAVE $1.55
Plus tax
Life Brand
Collagen, 90 Tablets
90 ea, $0.15/1ea
Low Stock
sale: $26.99, formerly: $28.99
SAVE $2.00
Plus tax
Pepcid
Complete Chewable Tablets Mint Flavour
50 ea, $0.54/1ea
$35.99
Plus tax
Systane
Complete Lubricant Eye Drops All-In-One Dry Relief, 2 pieces
20 ml, $179.95/100ml
Low Stock
Low Stock

$11.99
Plus tax
Benylin
Cough & Chest Congestion Regular Strength
100 ml, $11.99/100ml
Low Stock

sale: $13.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Benylin
Cough and Chest Congestion
250 ml, $5.80/100ml

sale: $3.99, formerly: $4.29
SAVE $0.30
Plus tax
Kerr's
Cough Drops Wild Cherry With Menthol & Eucalyptus
20 ea, $0.20/1ea

sale: $3.99, formerly: $4.29
SAVE $0.30
Plus tax
Kerr's
Cough Drops, Menthol & Eucalyptus, 30 Lozenges
30 ea, $0.13/1ea
sale: $24.99, formerly: $26.99
SAVE $2.00
Plus tax
Metamucil
Daily Fibre Gummies, Orange Flavour, Plant Based Fibre Supplement, 72 Count
72 ea, $0.35/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































