Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $9.19, formerly: $11.49
SAVE $2.30
Plus tax
Durex
Cherry Water-Based Personal Lubricant, Smooth & Gentle, 100 mL
100 ml, $9.19/100ml
sale: $16.99, formerly: $19.99
SAVE $3.00
Plus tax
A Vogel
Chewable Tablets Cold & Flu Children 2+
90 ea, $0.19/1ea
3,000 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $10.50, formerly: $11.99
SAVE $1.49
Plus tax
Motrin
Children's 8 Hour Fast Fever & Pain Relief, Fruit
120 ml, $8.75/100ml
Low Stock

sale: $9.50, formerly: $10.99
SAVE $1.49
Plus tax
Tylenol
Children's Chewables Fever & Pain 160 mg Acetaminophen Tablets, Grape
20 ea, $0.48/1ea

sale: $10.00, formerly: $10.49
SAVE $0.49
Plus tax
Tylenol
Children's Dye-Free Chewables Fever & Pain, Natural Berry
20 ea, $0.50/1ea

sale: $9.50, formerly: $10.99
SAVE $1.49
Plus tax
Tylenol
Children's Fever & Pain Liquid Oral Suspension 160 mg/5 ml, Bubble Gum
100 ml, $9.50/100ml
Low Stock

sale: $9.50, formerly: $10.99
SAVE $1.49
Plus tax
Tylenol
Children's Fever & Pain Liquid, Grape
100 ml, $9.50/100ml
sale: $10.50, formerly: $11.99
SAVE $1.49
Plus tax
Motrin
Children's Fever & Pain Relief Liquid
120 ml, $8.75/100ml

sale: $9.50, formerly: $10.99
SAVE $1.49
Plus tax
Tylenol
Children's Medicine, Fever & Pain, Banana Berry Liquid
100 ml, $9.50/100ml

sale: $9.50, formerly: $10.99
SAVE $1.49
Plus tax
Tylenol
Children's Medicine, Fever and Pain, Dye-Free Cherry Liquid
100 ml, $9.50/100ml
Low Stock

sale: $9.50, formerly: $10.99
SAVE $1.49
Plus tax
Tylenol
Childrens Easy Dissolve Natural Wild Berry Acetaminophen Powder - Kids Pain Relief
16 ea, $0.59/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































