Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Dark Chocolate Sandwich Cookies
261 g, $1.72/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dare
Viva Puffs Raspberry Cookies
300 g, $1.66/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Fudge Covered Sandwich Cookies Chocolate Sandwich Cookies
224 g, $2.00/100g

sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Mini Cookies Chocolate Chip With A Chocolatey Icing Drizzle
200 g, $2.90/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Thins, Golden Sandwich Cookies, Packable, snackable, and forever dunkable
261 g, $1.72/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.00
President's Choice
Cookie Chips Ginger
170 g, $2.94/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dare
Ultimate Coconut Crème Cookies
290 g, $1.72/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Maple Cookies
210 g, $1.43/100g

sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Celebration Graham Cookies S'mores Style Truffle
240 g, $2.41/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Soft-Baked White Chocolatey Macadamia Cookies
240 g, $2.08/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Veggies + Fruits Mixed Berry & Yogurt Cookies
168 g, $1.79/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































