Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Teddy Graham Cookies, made in a peanut-free factory, school Snacks
200 g, $2.25/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO, Original Chocolate Sandwich Cookies, Packable, snackable, and forever dunk-able
270 g, $1.66/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Barnum's
Barnums, Animal Crackers, Cookies, School Snacks
200 g, $2.25/100g

sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Celebration Butter Cookies Milk Chocolate
240 g, $2.41/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Double Stuf Sandwich Cookies
261 g, $1.72/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
CHIPS AHOY! Original Chocolate Chip Cookies, Resealable Pack
258 g, $1.74/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
President's Choice
The Decadent Chocolate Chip Cookie
300 g, $1.50/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO, Mini Original Chocolate Sandwich Cookies
150 g, $2.99/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $2.49/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Chips Ahoy! Mini Chocolate Chip Cookie Snack Packs
156 g, $2.88/100g

sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Celebration Butter Cookies Caramel Truffle
240 g, $2.41/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Chocolate Chip Cookies
210 g, $1.43/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dare
Ultimate Maple Crème Cookies
300 g, $1.66/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
CHIPS AHOY! Chunks Chocolate Chip Cookies, resealable pack
251 g, $1.79/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
President's Choice
The Decadent Chocolate Chunk Cookie
300 g, $1.50/100g

sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Celebration Butter Cookies Dark Chocolate
240 g, $2.41/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Banana Bread Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Chips Ahoy! Rainbow Chocolate Chip Cookies, Resealable pack
258 g, $1.74/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Mini Original Chocolate Sandwich Cookies
200 g, $2.25/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Birthday Cake Cookies
168 g, $1.79/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Fudgee-O Chocolatey Creme Filled Sandwich Cookies
303 g, $1.48/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Thins, Original Chocolate Sandwich Cookie, Packable, snackable, and forever dunkable
261 g, $1.72/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO, Golden Vanilla Sandwich Cookies, Packable, snackable, and forever dunkable
270 g, $1.66/100g

sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Wafer Cookies Café Au Lait Flavoured
240 g, $2.41/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Chips Ahoy! Triple Chocolate Chunks Cookies, Resealable pack
251 g, $1.79/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Brownie Cookies
210 g, $1.43/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO, Maple Creme Sandwich Cookie, Made with Real Quebec Maple Syrup
261 g, $1.72/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dare
Ultimate Lemon Crème Cookies
290 g, $1.72/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Chips Ahoy Soft & Chunky Original Cookies
290 g, $1.55/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Rainbow Chip Cookies
210 g, $1.43/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dare
Ultimate Fudge Chocolate Cookies
290 g, $1.72/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Chips Ahoy! Rainbow Chocolate Chip Cookies, 6 Mini Snak Pak
144 g, $3.12/100g
sale: $4.88, formerly: $5.49
SAVE $0.61
Glico
Pocky Strawberry Cream Coated Biscuit Sticks 12 Packs
144 g, $3.39/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































