Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Finger Cookies Milk Chocolate
240 g, $2.41/100g
sale: $4.88, formerly: $5.49
SAVE $0.61
Glico
Pocky Chocolate Cream Coated Biscuit Sticks 12 Packs
156 g, $3.13/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Dare
Whippet Black Forest Cookies
285 g, $1.93/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Chips Ahoy! Mini Rainbow Chocolate Chip Cookies
200 g, $2.25/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO, Mini Golden Cookies, Snack Pack, School Snacks
150 g, $2.99/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Birthday Cake Chocolate Sandwich Cookies
261 g, $1.72/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
WHEAT THINS Multigrain Crackers, Baked with the goodness of wheat
180 g, $2.49/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
CHIPS AHOY! Mini Original Chocolate Chip Cookies
200 g, $2.25/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Double Stuf Golden Sandwich Cookies
261 g, $1.72/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
CHIPS AHOY! Crunchy CARAMILK Cookies, with delightful chocolatey caramel chips, resealable pack
253 g, $1.77/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent Soft Baked Chocolate Chip Cookies
300 g, $1.50/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Mint Creme Chocolate Sandwich Cookies
261 g, $1.72/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent Peanut Butter Chunk Cookies
300 g, $1.50/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Molasses Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Scare Paws Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Fudgee-O Double Stuf Creme Filled Sandwich Cookies
303 g, $1.48/100g

sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Celebration Butter Cookies Dark Chocolate
240 g, $2.41/100g
sale: 2 FOR $7.00
, formerly: $3.99
Lotus
Cookies, Biscoff Small Biscuit 12 x 2 Pocket
186 g, $2.15/100g
sale: 2 FOR $7.00
, formerly: $3.99
Lotus
Cookies, Biscoff Caramelised Sandwich Biscuits with a Biscoff Cream Filling
150 g, $2.66/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml




















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































