Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Cinnamon Bun Cookies
168 g, $1.79/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO, Mini Golden Sandwich Cookies, Made in a Peanut-Free Facility
200 g, $2.25/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Oreo Brown Sugar Bubble Tea Flavoured Cookies
263 g, $1.71/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Baked Apple Cookies
210 g, $1.43/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Pokemon Cocoa Snack packs, Made in a Peanut-Free Facility
150 g, $2.99/100g

sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Celebration Butter Cookies Raspberry Truffle
240 g, $2.41/100g
sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Celebration Butter Cookies Strawberry & Creme Truffle
240 g, $2.41/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
POKEMON HONEY SNAK PAK, peanut free so they’re the perfect snack for the school lunchbox
150 g, $2.99/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Veggies + Fruits Strawberry & Yogurt Cookies
168 g, $1.79/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Active Blueberry Muffin
175 g, $1.71/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Minis Oatmeal Chocolate Chip Cookies
186 g, $1.61/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
OREO Cinnamon Bun Sandwich Cookies, Packable, snackable, and forever dunkable
261 g, $1.72/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.00
President's Choice
English-Style Gingersnap Cookies
350 g, $1.43/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dare
Ultimate Ice Cream Inspired Mint Chocolate
290 g, $1.72/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Chocolate Cake Cookies
168 g, $1.79/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Sandwich Cookies Chocolate
168 g, $1.79/100g
sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Autumn Leaf Cookies Pumpkin Spice Autumn Limited Edition
325 g, $1.78/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Soft Cookies Active Double Chocolate
175 g, $1.71/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dare
Viva Puffs Strawberry Cookies
300 g, $1.66/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































