International Foods
International Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Make Sukkot Festive
Find fresh picks and holiday staples for every moment
sale: $3.29, formerly: $5.29
SAVE $2.00
Wissotzky
Kosher Herbal Fruit Tea, Mango & Passion Fruit
44 g, $7.48/100g
South Asian Foods
sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
SponsoredRubicon
Mango Dragon Fruit 100% Juice Blend
1 l, $0.25/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
SponsoredRubicon
Mango Passion Fruit 100% Juice Blend
1 l, $0.25/100ml

sale: $5.99, formerly: $6.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBrar's
Malai Paneer 20% M.F.
375 g, $1.60/100g

sale: $2.49, formerly: $2.79
SAVE $0.30
Prepared in CanadaSuraj
3.25% M.F. Dahi Yogurt
750 g, $0.33/100g

sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaKFI
Butter Chicken Cooking Sauce
375 ml, $1.07/100ml
500 PC Optimum Points
East Asian Foods
sale: $2.48, formerly: $2.75
SAVE $0.27
SponsoredThai Kitchen
Premium Unsweetened Coconut Milk
400 ml, $0.62/100ml
sale: $5.48, formerly: $5.99
SAVE $0.51
Nong Shim
Shin Noodle Soup Ramyun Noodles With Soup Mix Gourmet Spicy
480 g, $1.14/100g
sale: $2.28, formerly: $2.50
SAVE $0.22
Rooster
Vermicelli Longkou Pancit Sotanghon
8x50.0 g, $0.57/100g

sale: $2.88, formerly: $3.00
SAVE $0.12
Prepared in CanadaRooster
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.96/100ml






























































































































