Filters
Afro-Caribbean Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.69
The Great Gentleman
Spicy Ginger Beer
250 ml, $0.68/100ml
sale: $1.49, formerly: $1.99
SAVE $0.50
Grace
Chicken Vienna Sausages In Chicken Broth
130 g, $1.15/100g
sale: $1.49, formerly: $1.99
SAVE $0.50
Grace
Chicken Vienna Sausages In Chicken Broth, Hot & Spicy
130 g, $1.15/100g

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.69
Plus tax
The Great Gentleman
Water Melon Watermelon Hibiscus Soda
250 ml, $0.68/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $6.00, formerly: $12.00
SAVE $6.00
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, European
250 g, $2.40/100g

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































