Frozen Food
Frozen Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Subscribe and earn on frozen foods
Subscribe and earn 10% back in PC Optimum points on every order.

sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Prepared in CanadaODoughs
Multigrain Sandwich Thins
510 g, $1.27/100g
sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Subscribe & EarnNature's Path
Flax Plus Waffles, Buckwheat Wildberry
210 g, $2.86/100g
sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Subscribe & EarnNature's Path
Gluten Free Chocolate Chip Waffle
210 g, $2.86/100g
sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Subscribe & EarnNature's Path
Flax Plus Organic Gluten Free Waffles, Homestyle
210 g, $2.86/100g
sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Subscribe & EarnNature's Path
Waffles Chia Plus Organic
210 g, $2.86/100g
sale: $5.24, formerly: $7.49
SAVE $2.25
Subscribe & EarnAmys
Mac & 3 Cheese With Cauliflower Bowls Gluten Free
234 g, $2.24/100g
PC® Pizza: Hand tossed, or wood fired?
sale: $3.50, formerly: $5.00
SAVE $1.50
President's Choice
Chicken, Bacon, and Caramelized Onion Flatbread
340 g, $1.03/100g
sale: $3.50, formerly: $5.00
SAVE $1.50
President's Choice
Cherry Tomato and Arugula Flatbread
350 g, $1.00/100g
sale: $3.50, formerly: $5.50
SAVE $2.00
President's Choice
Basil and Spinach Pesto Focaccia
415 g, $0.84/100g
sale: $3.50, formerly: $5.00
SAVE $1.50
President's Choice
Chicken Arrabbiata Flatbread
344 g, $1.02/100g
sale: $3.50, formerly: $5.00
SAVE $1.50
President's Choice
Sweet with Heat Pepperoni Flatbread
338 g, $1.04/100g
sale: $3.50, formerly: $5.00
SAVE $1.50
President's Choice
Squash, Kale, and Beet Flatbread
343 g, $1.02/100g
Frozen Pizza
sale: $3.50, formerly: $5.00
SAVE $1.50
President's Choice
Chicken Arrabbiata Flatbread
344 g, $1.02/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Pizza, Diavola
362 g, $1.24/100g
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.99
SponsoredPillsbury
Pizza Bites Pizza Snacks Pepperoni
693 g, $1.30/100g
sale: $3.50, formerly: $5.50
SAVE $2.00
President's Choice
Basil and Spinach Pesto Focaccia
415 g, $0.84/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaDr Oetker
Casa di Mama Classic Canadian Pizza
410 g, $1.10/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaDr Oetker
Casa di Mama Deluxe Pizza
410 g, $1.10/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaDr Oetker
Casa di Mama Hawaiian Pizza
400 g, $1.13/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaDr Oetker
Casa di Mama Pepperoni Pizza
395 g, $1.14/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaDr Oetker
Casa di Mama Three Meat Pizza
395 g, $1.14/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Bagel Bites
Cheese & Pepperoni Frozen Pizza Snacks
198 g, $2.02/100g
sale: $3.50, formerly: $5.00
SAVE $1.50
President's Choice
Cherry Tomato and Arugula Flatbread
350 g, $1.00/100g
sale: $3.50, formerly: $5.00
SAVE $1.50
President's Choice
Chicken, Bacon, and Caramelized Onion Flatbread
340 g, $1.03/100g
sale: $8.00, formerly: $9.99
SAVE $1.99
RED BARON
Fully Loaded Meat Lover's Hand Tossed Crust Frozen Pizza
805 g, $0.99/100g
sale: $8.00, formerly: $9.99
SAVE $1.99
RED BARON
Fully Loaded Pepperoni Hand Tossed Crust Frozen Pizza
815 g, $0.98/100g
sale: $3.50, formerly: $5.50
SAVE $2.00
President's Choice
Garlic and Cheese Trio Focaccia
456 g, $0.77/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaDr Oetker
Giuseppe Garlic Fingers
317 g, $1.57/100g




































































































