Vitamin C
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$18.99
Plus tax
Emergen C
Raspberry 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.63/1ea
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Acai Berry 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.51/1ea
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Immune+ Super Orange 1000Mg Vitamin C And Multivitamin Supplement, 24 Count
24 ea, $0.63/1ea
Low Stock
sale: $14.79, formerly: $18.49
SAVE $3.70
Plus tax
Emergen C
Immune+ Gummies Super Orange
45 ea, $0.33/1ea
sale: $15.29, formerly: $16.99
SAVE $1.70
Plus tax
Life Brand
Timed Release Vitamin C 1000 mg with Rose Hips 120 Tablets
120 ea, $0.13/1ea
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Plus tax
Life Brand
Vitamin C 500 mg 120 Tablets
120 ea, $0.05/1ea
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Immune Plus Elderberry Powder
18 ea, $0.84/1ea
Low Stock

sale: $16.64, formerly: $18.49
SAVE $1.85
Plus tax
Life Brand
Vitamin C 500 mg 500 Tablets
500 ea, $0.03/1ea
Low Stock

sale: $21.59, formerly: $23.99
SAVE $2.40
Plus tax
Life Brand
Orange Flavour Vitamin C 500 mg 500 Chewable Tablets
500 ea, $0.04/1ea
Low Stock

sale: $21.59, formerly: $23.99
SAVE $2.40
Plus tax
Life Brand
Vitamin C 500mg Chewable
500 ea, $0.04/1ea
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Turmeric & Ginger Powder
18 ea, $0.84/1ea
Low Stock
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Gummies 500Mg Vitamin C Supplement, Orange, Tangerine & Raspberry Flavours
45 ea, $0.34/1ea
sale: $14.79, formerly: $18.49
SAVE $3.70
Plus tax
Emergen C
Crystals, Strawberry flavour, Immune Support, 500mg Vitamin C
24 ea, $0.62/1ea
sale: $14.79, formerly: $18.49
SAVE $3.70
Plus tax
Emergen C
Crystals Powder, Orange flavour
24 ea, $0.62/1ea
sale: $15.19, formerly: $18.99
SAVE $3.80
Plus tax
Emergen C
Lemon Lime 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.51/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































