Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock

sale: $32.49, formerly: $34.99
SAVE $2.50
Plus tax
Gaviscon
Gaviscon Extra Strength Flavour Blendtm Zesty Minttm Tablet
120 ea, $0.27/1ea
Low Stock
Low Stock

sale: $13.94, formerly: $20.99
SAVE $7.05
Plus tax
Life Brand
Menopausal Formula, 90 Capsules
90 ea, $0.15/1ea
sale: $32.99 MIN 2
, formerly: $39.99
Plus tax
Life Brand
Peppermint Nicotine Gum 4 mg 105 Chewing Gums
105 ea, $0.38/1ea
Low Stock
sale: $16.14, formerly: $20.99
SAVE $4.85
Plus tax
Nature's Way
Valerian 90 Vegetarian Capsules
90 ea, $0.18/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































