Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $14.99, formerly: $19.99
SAVE $5.00
Plus tax
A Vogel
Pollinosan
120 ea, $0.12/1ea
3,000 PC Optimum Points

$19.99
Plus tax
Scentuals
Beauty Oil Blend Organic Moroccan Argan
100 ml, $19.99/100ml
Low Stock

sale: $20.69, formerly: $22.99
SAVE $2.30
Plus tax
Life Brand
Green Boost Energy & Stamina Pineapple Flavour
400 g, $5.17/100g
Low Stock
sale: $32.99 MIN 2
, formerly: $39.99
Plus tax
Life Brand
Menthol Nicotine Gum 2 mg 105 Chewing Gums
105 ea, $0.38/1ea
sale: $24.64, formerly: $28.99
SAVE $4.35
Plus tax
Nature's Way
Turmeric Joint Pain Relief 60 Vegetarian Tablets
60 ea, $0.41/1ea
Low Stock
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































