Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $26.99, formerly: $28.99
SAVE $2.00
Plus tax
Pepcid
Heartburn Medication
60 ea, $0.45/1ea

sale: $31.49, formerly: $33.99
SAVE $2.50
Plus tax
Gaviscon
Heartburn Relief, Extra Strength Liquid Fruit
600 ml, $5.25/100ml
Low Stock

sale: $31.49, formerly: $33.99
SAVE $2.50
Plus tax
Gaviscon
Heartburn Relief, Extra Strength Liquid Icy Mint
600 ml, $5.25/100ml
Low Stock

sale: $4.69, formerly: $4.99
SAVE $0.30
Plus tax
Halls
Honey Flavour Cough Drops Throat Lozenges
30 ea, $0.16/1ea
sale: $10.50, formerly: $11.99
SAVE $1.49
Plus tax
Motrin
Ibuprofen Oral Suspension, Grape
120 ml, $8.75/100ml
Low Stock

sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Plus tax
Deep Relief
Ice Pain Relief Gel
255 g, $4.31/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































