Cans
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Sprite
Lemon Lime Soda Cans
6x222.0 ml, $0.43/100ml
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Sprite
Lemon Lime Soda Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax
Sprite
Lemon Lime Soda Can
24x355.0 ml, $0.15/100ml
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Coca-Cola
Cola Cherry Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Mini Diet Tonic Water 6 Pack
6x222.0 ml, $0.23/100ml
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Coca-Cola
Cola Cherry Zero Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Lychee Flavoured Sparkling Soda
12x355.0 ml, $0.15/100ml
sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Lemonade Sparkling Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Coca-Cola
Cola Zero Sugar Zero Caffeine Cans
6x222.0 ml, $0.43/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Schweppes
Ginger Ale
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Coca-Cola
Diet Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Canada Dry
Tonic Water Zero Sugar
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax
Coca-Cola
Diet Cola Cans
24x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Canada Dry
Limited Edition Cranberry Ginger Ale, case
6x222.0 ml, $0.43/100ml
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
FANTA
Soda Strawberry Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Schweppes
Tonic Water
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Schweppes
Ginger Ale
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Canada Dry
Ginger Beer Mini Can
6x222.0 ml, $0.43/100ml
sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Peach and Ginger Sparkling Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml
Low Stock
sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Watermelon Lemon Sparkling Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Grape Soda
12x355.0 ml, $0.15/100ml
Low Stock

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Vernors
Ginger Ale
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Schweppes
Tonic Water
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Orange Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml
Low Stock

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Schweppes
Club Soda
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Schweppes
Ginger Ale Zero Sugar
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Schweppes
Club Soda
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Canada Dry
Ginger Ale Zero Sugar
6x222.0 ml, $0.43/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Pepsi
Zero Sugar Cola
6x222.0 ml, $0.41/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml


































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































