Cans
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Brisk
Lemon Iced Tea
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
FANTA
Soda Pineapple Fridgepack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Crush
Orange Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
FANTA
Soda Strawberry Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Canada Dry
Cranberry Ginger Ale Zero Sugar
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Canada Dry
Club Soda
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Sprite
Lemon Lime Soda Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Pepsi
Zero Sugar Cherry Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax
Pepsi
Zero Sugar Cola
24x355.0 ml, $0.15/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Low Sodium & Caffeine-Free Diet Cola
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax
Sprite
Lemon Lime Soda Can
24x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
A&W
Rootbeer, case
6x222.0 ml, $0.43/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Diet Cola 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Canada Dry
Limited Edition Cranberry Ginger Ale, 12-Pack
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Mountain Dew
Zero Sugar Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Mountain Dew
Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Crush
Orange Soft Drink
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Mug
Root Beer No Caffeine
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Coca-Cola
Cola Cherry Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Pepsi
Zero Sugar Lime Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Mini Ginger Ale 6 Pack
6x222.0 ml, $0.23/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
7Up
Zero Sugar Lemon Lime Soft Drink
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Dr Pepper
Soda
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Coca-Cola
Cola Diet Cherry Soda Pop Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Pepsi
Zero Sugar Cream Soda Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Zero Sugar Lemonade Sparkling Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Cranberry Ginger Ale
12x355.0 ml, $0.15/100ml
sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Zero Sugar Ginger Ale 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Diet Spritz-Up Naturally Flavoured Calorie-Free Sugar-Free Lemon-Lime Soda
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Canada Dry
Diet Ginger Ale Mini Can
6x222.0 ml, $0.43/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Dr Pepper
Zero Sugar Soda
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Canada Dry
Tonic Water
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Zero Sugar Cola 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Diet Tonic Water
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Old-Fashioned Style Root Beer Soda
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Mini Tonic Water 6 Pack
6x222.0 ml, $0.23/100ml

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Mini Club Soda 6 Pack
6x222.0 ml, $0.23/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Alphonso Mango Flavoured Sparkling Soda
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Mini Jamaican Style Ginger Beer 6 Pack
6x222.0 ml, $0.23/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Tonic Water
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Spritz-Up Lemon-Lime Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Pepsi
Cherry Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Canada Dry
Club Soda
6x222.0 ml, $0.43/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Cream Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $1.83/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Crush
Cream Soda Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Canada Dry
Tonic Water
6x222.0 ml, $0.43/100ml

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Mini Diet Ginger Ale 6 Pack
6x222.0 ml, $0.23/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
7Up
Zero Sugar Grapefruit Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Mini Cola 6 Pack
222 ml, $0.23/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































