Cans
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Pepsi
Cherry Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Pepsi
Zero Sugar Cherry Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Mountain Dew
Zero Sugar Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
7Up
Zero Sugar Lemon Lime Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Coca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Pepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Coca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax
Coca-Cola
Cola Cans
24x355.0 ml, $0.15/100ml
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Pepsi
Zero Sugar Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Canada Dry
Ginger Ale
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax
Pepsi
Cola
24x355.0 ml, $0.15/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Coca-Cola
Diet Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax
Pepsi
Diet Cola
24x355.0 ml, $0.15/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Pepsi
Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Coca-Cola
Cola Cans
6x222.0 ml, $0.43/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Canada Dry
Ginger Ale, 6 Pack Mini-Cans
6x222.0 ml, $0.43/100ml

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax
Coca-Cola
Diet Cola Cans
24x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Dr Pepper
Zero Sugar Soda
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Coca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
6x222.0 ml, $0.43/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
A&W
Zero Sugar Root Beer
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax
Coca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Pepsi
Cola
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Fresca
Grapefruit Soda Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Coca-Cola
Diet Coke
6x222.0 ml, $0.43/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Canada Dry
Ginger Ale Zero Sugar
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax
Canada Dry
Ginger Ale
24x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Coca-Cola
Cola Zero Sugar Zero Caffeine Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Low Sodium Club Soda
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Dr Pepper
Soda
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Sprite
Lemon Lime Soda Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Coca-Cola
Cola Cherry Zero Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Sprite
Lemon Lime Soda Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Sprite
Lemon Lime Soda Cans
6x222.0 ml, $0.43/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Crush
Zero Orange
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Canada Dry
Diet Ginger Ale
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Pepsi
Diet Cola
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Pepsi
Diet Caffeine Free Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Diet Ginger Ale
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax
Pepsi
Zero Sugar Cola
24x355.0 ml, $0.15/100ml
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Coca-Cola
Cola Zero Sugar Zero Caffeine Cans
6x222.0 ml, $0.43/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
7Up
Lemon Lime Soft Drink
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Brisk
Lemon Iced Tea
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
FANTA
Soda Zero Sugar Orange Soda Pop Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
7Up
Lemon Lime Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Ginger Ale 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
FANTA
Soda Orange Cans
6x222.0 ml, $0.43/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Cola 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax
Fresca
Grapefruit Soda
6x222.0 ml, $0.43/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Coca-Cola
Diet Cola Caffeine Free Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml





















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































