Filters
Juice
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.49, formerly: $6.49
SAVE $2.00
Ocean Spray
100% Juice Blend, White Cranberry
1.77 l, $0.25/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
Mango Pineapple Fruit Juice Beverage Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml

sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $9.49
Dole
Pineapple Passion Mango Juice
12x340.0 ml, $0.23/100ml

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.00
Plus tax
Greenhouse
Protein Shake Chocolate Organic
300 ml, $2.33/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
PC Blue Menu
Strawberry Watermelon Fruit Juice Beverage Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
Cherry Peach Fruit Juice Beverage
8x200.0 ml, $0.33/100ml

sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
Rubicon
Pomegranate Juice Drink
1 l, $0.25/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































