Filters
Juice
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.29
Rougemont
100% Pure Honeycrisp Apple Juice
2 l, $0.26/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
100% Tropical Juice Blend Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml

sale: $4.99, formerly: $5.99
SAVE $1.00
Plus tax
Del Monte
Guava Nectar Juice Boxes
8x200.0 ml, $0.31/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Plus tax
Simply
Juice Fruit Punch Bottle
1.54 l, $0.29/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Arizona
Low-Calorie Green Tea with Ginseng and Honey
960 ml, $0.21/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
100% Raspberry Orange Juice Blend Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
100% Apple Grape Juice Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml

sale: $5.00, formerly: $7.50
SAVE $2.50
Plus tax
Simply
Juice Cranberry Cocktail Juice Drink Bottle
1.54 l, $0.32/100ml
500 PC Optimum Points

sale: $4.99, formerly: $5.99
SAVE $1.00
Plus tax
Del Monte
Peach Nectar Juice Boxes
8x200.0 ml, $0.31/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.50
SAVE $0.51
SToK
Cold Brew Coffee, Decaffeinated, Black Unsweetened
1.42 l, $0.56/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Prepared in CanadaGay Lea
Real Whipped Cream, Regular
225 g, $2.00/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































