Filters
Juice
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00, formerly: $7.50
SAVE $2.50
Simply
Juice Apple Juice Bottle
1.54 l, $0.32/100ml
500 PC Optimum Points

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Arizona
100% Natural Raspberry Iced Tea
960 ml, $0.21/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
100% Fruit Punch Juice Blend Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
Half and Half Lemonade with Iced Tea
1.89 l, $0.21/100ml

sale: $5.00, formerly: $7.50
SAVE $2.50
Simply
Juice Orange Lots of Pulp Orange Juice Bottle
1.36 l, $0.37/100ml
500 PC Optimum Points
Out of Stock

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Minute Maid
Grape Punch Cartons
10x200.0 ml, $0.16/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Minute Maid
Fruit Punch Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
100% Mango Juice Blend Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Minute Maid
Peach Mango Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Plus tax
Minute Maid
Watermelon Blueberry Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.29
Rougemont
100% Pure Royal Gala Apple Juice
2 l, $0.26/100ml
sale: $4.49, formerly: $6.49
SAVE $2.00
Ocean Spray
100% Juice Blends 100% Juice, Cranberry and Grape
1.77 l, $0.25/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Prepared in CanadaGay Lea
Real Whipped Cream, Regular
225 g, $2.00/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































