Filters
Juice
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Plus tax
Simply
Lemonade with Raspberry
1.54 l, $0.29/100ml
Low Stock

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
HydraFruit Tropical Fruits Beverage
960 ml, $0.21/100ml

sale: $4.99, formerly: $5.99
SAVE $1.00
Plus tax
Del Monte
Mango Nectar Juice Boxes
8x200.0 ml, $0.31/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
Pomegranate Lemonade
1.89 l, $0.21/100ml

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
President's Choice
100% Orange Mango Juice
1 l, $0.25/100ml
sale: $4.49, formerly: $6.49
SAVE $2.00
Ocean Spray
100% Juice Blends 100% Juice, Cranberry
1.77 l, $0.25/100ml

sale: $5.00, formerly: $7.50
SAVE $2.50
Simply
Juice Orange With Pulp Orange Juice Bottle
1.36 l, $0.37/100ml
500 PC Optimum Points

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
President's Choice
100% Tropical Juice Boxes
1 l, $0.25/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.29
Rougemont
100% Pure McIntosh Apple Juice
2 l, $0.26/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
Strawberry Lemonade
1.89 l, $0.21/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
Peach Lemonade
1.89 l, $0.21/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Five Alive
Juice Passionfruit Peach Citrus Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
Mango Lemonade
1.89 l, $0.21/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Plus tax
Simply
Juice Mango with Pineapple Bottle
1.54 l, $0.29/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Fruite
Raspberry Lemonade
2 l, $0.19/100ml

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
President's Choice
Concord Grape 100% Juice Blend
1 l, $0.25/100ml
sale: $3.79, formerly: $3.99
SAVE $0.20
Plus tax
Minute Maid
Tropical Punch Fruit Drink Carton
1.75 l, $0.22/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g


























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































