Filters
Juice
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.99, formerly: $3.29
SAVE $0.30
Del Monte
Lychee Strawberry Exotic Drink
1 l, $0.30/100ml
sale: $2.99, formerly: $3.29
SAVE $0.30
Del Monte
Dragon Fruit Raspberry Exotic Drink
1 l, $0.30/100ml
sale: $2.99, formerly: $3.29
SAVE $0.30
Del Monte
Four Seasons Mango, Pineapple, Guava Exotic Drink
1 l, $0.30/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.21/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Fruite
Limited Edition Cotton Candy Grape
2 l, $0.19/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
100% Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.21/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.21/100ml

sale: $5.00, formerly: $7.50
SAVE $2.50
Simply
Juice Orange Pulp Free Orange Juice Bottle
1.36 l, $0.37/100ml
500 PC Optimum Points

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
HydraFruit Fruit Fusion Fruit Juice
960 ml, $0.21/100ml

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
President's Choice
100% Pineapple Juice
1 l, $0.25/100ml
sale: $3.79, formerly: $3.99
SAVE $0.20
Plus tax
Fruitopia
Fruit Juice Strawberry Passion Awareness Gable top
1.75 l, $0.22/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
HydraFruit Watermelon Apple Fruit Juice
960 ml, $0.21/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































