Filters
East Asian Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.48, formerly: $2.75
SAVE $0.27
Thai Kitchen
Premium Unsweetened Coconut Milk
400 ml, $0.62/100ml
sale: $4.88, formerly: $9.48
SAVE $4.60
Samyang
Stir-Fried Noodle Hot Chicken Ramen, Carbo
650 g, $0.75/100g
sale: $4.88, formerly: $5.99
SAVE $1.11
Nong Shim
Shin Noodle Soup Ramyun Noodles With Soup Mix Gourmet Spicy
480 g, $1.02/100g
sale: $2.28, formerly: $2.50
SAVE $0.22
Rooster
Vermicelli Longkou Pancit Sotanghon
8x50.0 g, $0.57/100g
Low Stock

sale: $2.88, formerly: $3.00
SAVE $0.12
Rooster
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.96/100ml
sale: $4.88, formerly: $9.50
SAVE $4.62
Samyang
Buldak Stir-Fried Noodle Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen
650 g, $0.75/100g
sale: $4.88, formerly: $8.99
SAVE $4.11
Samyang
Hot Chicken Flavor Ramen Stir-Fried Noodle
5x140.0 g, $0.70/100g
sale: $4.88, formerly: $5.49
SAVE $0.61
Glico
Pocky Chocolate Cream Coated Biscuit Sticks 12 Packs
156 g, $3.13/100g
sale: $4.88, formerly: $5.49
SAVE $0.61
Glico
Pocky Strawberry Cream Coated Biscuit Sticks 12 Packs
144 g, $3.39/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Gusto! Brioche Style Buns
520 g, $0.83/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g




















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































