Face Moisturizers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $9.89, formerly: $10.99
SAVE $1.10
Plus tax
Life Brand
Moisturizing Lotion With Ceramides & Hyaluronic Acid
355 ml, $2.79/100ml
sale: $18.36, formerly: $24.49
SAVE $6.13
Plus tax
Cetaphil
Daily Facial Moisturizer, SPF 30
50 ml, $36.72/100ml

sale: $10.79, formerly: $13.49
SAVE $2.70
Plus tax
Neutrogena
Deep Clean Gentle Scrub
125 ml, $8.63/100ml
Low Stock

sale: $7.64, formerly: $8.49
SAVE $0.85
Plus tax
Life Brand
Face & Body Cream
200 ml, $3.82/100ml
sale: $6.74, formerly: $7.49
SAVE $0.75
Plus tax
Life Brand
Sodium Hyaluronate 2% and Provitamin B5 2% Serum
30 ml, $22.47/100ml
sale: $23.19, formerly: $28.99
SAVE $5.80
Plus tax
Neutrogena
Hydro Boost Hyaluronic Acid Moisturizer SPF 50
50 ml, $46.38/100ml
Low Stock
$20.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Eye Cream with Hyaluronic Acid + Caffeine, Eye Defense
15 ml, $139.93/100ml
Low Stock

sale: $11.24, formerly: $14.99
SAVE $3.75
Plus tax
Cetaphil
DailyAdvance Ultra Hydrating Lotion
225 g, $5.00/100g

$19.49
Plus tax
Jamieson
Vitamin A Renewal Night Cream
120 ml, $16.24/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $15.36, formerly: $20.49
SAVE $5.13
Plus tax
Cetaphil
PRO Dermacontrol Oil Control Moisturizer SPF 30
120 ml, $12.80/100ml
Low Stock
Low Stock

sale: $15.74, formerly: $19.94
SAVE $4.20
Plus tax
Cetaphil
Intensive Repair Lotion With Ceramides
473 ml, $3.33/100ml
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































